Bydlení

Jak rychle a jednoduše zlepšit své bydlení

Je pro vás zima dlouhým ročním obdobím, kdy nechcete jen sedět doma se založenýma rukama v klíně? Pusťte se do vylepšování svého bydlení a část práce si naplánujte i na blížící se jaro. Poradíme vám, jak rychle a jednoduše vylepšit své bydlení.

Úklid na prvním místě

Všimli jste si, jak se vám po generálním úklidu lépe dýchá a cítíte se ve své domácnosti příjemněji? Nezapomínejte na pravidelný úklid, kterým můžete velmi rychle zlepšit své bydlení. Nebojte se vyhodit rozbité a nepoužívané věci, případně je nechte opravit nebo pošlete dál někomu, komu se hodí. Snažte se o přehlednost a příjemný pocit ze svěžího a otevřeného bydlení.

Získejte prostor

Navrhněte své bydlení tak, abyste měli dostatečný prostor na uložení oblečení, sezónních pomůcek, ale také například dětských hraček nebo knih. Získejte prostor pomocí vestavěných skříní a úložných boxů. Pokud nemáte půdní prostor nebo sklep, úložný prostor můžete získat i pomocí regálů například v garáži.

Zútulněte své bydlení

Při zlepšování svého bydlení, věnujte pozornost zútulnění. Pomohou vám nejen polštářky, deky, přehozy a závěsy, ale také například screenové rolety. Kromě zútulnění bytu nebo nízkopodlažního domu si zajistíte i soukromí, bezpečí a v neposlední řadě využijete rolety i proti slunečnímu svitu.

Naplánujte si potřebné rekonstrukce

Naplánujte si potřebné rekonstrukce, ať už se to týká úpravy interiéru nebo exteriéru. Vždy začínejte s rekonstrukcí místností, které jsou nejvíc používané. Sem patří kuchyň, koupelna, ale také i ložnice nebo technická místnost. Při rekonstrukci exteriéru si navrhněte vysněnou terasu, a to včetně zastřešení terasy nebo kazetových markýz proti dešti.

Připravte se na jaro

Při vytváření dokonalého bydlení se připravte na jaro. Vneste do svého domu jarní dekorace, přivítejte slunečné počasí vázou s řezanými květy nebo si vytvořte věnec na dveře. Skvělým nápadem, jak zlepšit nejen interiér, ale i exteriér jsou i truhlíky s jarními květinami.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Bydlení