Bydlení

Markýzy proti dešti jsou luxusní ozdobou každé terasy

Bez spolehlivého, dostatečného a odolného zastínění je posezení na terase mnohdy až nepříjemné. Především při dešti, byť je teplo a příjemně, si posezení nevychutnáme. Ani prudké silné slunce není při dlouhodobém snášení a příjemné, natož tak zdravé. Proto lidé stále častěji sahají po markýzách proti dešti. Když je potřeba stíní a chrání, když ne, během chvilky se dají smotat do kazety nebo jen volně.

Vyberte si markýzu od nejlepšího výrobce

Markýzy v TOP kvalitě nabízí na webových stránkách T-shade.cz. Jedná se o markýzy od německého výrobce Markilux, který je na trhu mnoho let a dokonce si vyrábí svou vlastní tkaninu ze 100 % polyesteru se samočisticím efektem. Díky tomu zde najdete obrovskou nabídku barevných kombinací i jednoduchých elegantních variant. Spolu s mnoha barvami pevné konstrukce může mít markýza velmi mnoho podob.

Luxusní markýzy proti dešti jsou vyráběny na míru, je na ně poskytována prodloužená záruční doba na 5 let. Na T-shade.cz se můžete podívat na mnohé realizace, které byly provedeny zákazníkům v nedávné minulosti.

Markýzy dle vašich potřeb a představ

Před deštěm i sluncem vám může chránit kazetové markýza proti dešti, markýza bez kazety, zástěnu vám vytvoří boční markýza a do prostoru je ideální samostojná markýza.

Markýza, kterou lze umístit nad prosklenou „střechu“, je ideální i na zastínění zimní zahrady. Je totiž praxí prokázáno, že právě zamezení vstupu slunečních paprsků pod sklo a tím do místnosti, je nejefektivnější způsob, jak zabránit přehřívání prosklené místnosti.

Podívejte se na ucelené informace o markýzách i na provedené realizace. A v případě, že už markýzu používáte a po mnoha letech chcete vyměnit dosluhující látku, nebo jen chcete změnu a „nový kabát“, i samotnou látku si tady s důvěrou objednejte.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Bydlení