Pro muže

3 nejdůležitější věci pro úspěšné on-line seznamování

Seznamování on-line je snadné, zábavné a je velká šance, že někoho objevíte a seznámíte se. Pokud ale budete dodržovat některé základní věci, může být seznamování mnohem úspěšnější a ten správný protějšek, se kterým třeba půjdete na rande, objevíte mnohem dřív. Podívejme se, na co si dát pozor.

Volba vhodné české seznamky

Prvním krokem je volba vhodné, ideálně české seznamky. Vybírejte ideálně podle doporučení od někoho z přátel, případně zkuste vyhledávač a zkuste nějakou. Pokud nemáte vůbec žádné zkušenosti, vždy se na každé seznamce podívejte do kontaktů, které by měly být české a do obchodních podmínek. Snad na každé české seznamce, která je férová, vidíte její uživatele bez toho, aniž byste se museli nejprve registrovat, nebo dokonce platit nějaké členství. Takové seznamky doporučujeme vynechat a obvykle nenabízí nic navíc než ostatní.

Seznamovací profil a jeho vyplnění

Abyste mohli využívat seznamku naplno a komunikovat s ostatními, tak se musíte zaregistrovat a vyplnit nějaké informace o sobě. Doporučujeme vyplnit co nejvíc informací o sobě, hlavně aktuálních a pravdivých. Pokud máte nějaké děti, určitě to vyplňte také a ušetřete si čas tím, že to třeba na této skutečnosti v mnoha případech nedopadne a vy tak budete ztrácet čas. Do profilu nebo inzerátu také napište něco o sobě, koho hledáte a jaké máte celkově představy. Také určitě přidejte nějakou aktuální a slušnou, ne vyzývavou, fotku. Profily s fotografií jsou totiž mnohem atraktivnější a samotné seznamky často profily s fotografií zvýhodňují ve výpisech vyhledávání, nebo kategoriích.

Komunikace s lidmi na seznamce

Pokud vás na seznamce někdo zaujme, neváhejte a napište mu první zprávu. Ale pozor, nepokazte si to hned na začátku a rozhodně napište něco víc, než je jen pozdrav, nebo nějaký veselý smajlík. Nečekejte, že vám na to někdo bude nadšeně odpovídat. Navíc nebudete určitě jediní, kdo tohoto uživatele osloví, takže získejte výhodu tím, že zpráva od vás udělá ten správný první dojem. Napište, proč vás ten člověk zaujal, něco málo o sobě a třeba proč jste i vy na seznamce. Než zprávu odešlete, zkontrolujte chyby a opravte případné překlepy a chyby.

Věřte nebo ne, ale pokud budete dodržovat výše uvedené věci, pak bude vaše online seznamování mnohem úspěšnější a nebudete na žádné seznamce ztrácet čas. A o to dřív se také dostanete na první rande.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
1
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Pro muže