Rady a Návody

Když na lyže tak do Rakouska

V zimě patří lyžování k těm nejoblíbenějším sportům a Češi nejčastěji jezdí k našim sousedům do Rakouska. Rakousko nám nabízí nádhernou přírodu a desítky možností, kde si lyžování a jiné zimní sporty užít. Lyžováni v Rakousku pro Vás bude jedním velkým zážitkem.

Lyžováni na ledovci Rakousko Vám nabízí opravdu dlouhý seznam ledovců, kam zamířit.

Jednou z nejkrásnějších oblastí, kam můžeme zajet lyžovat je ledovcová oblast Kaprun, která nabízí zábavu 365 dní v roce. V ledovcovým areálu se nachází přehledné a pravidelně skloněné modré a červené tratě a můžete si užít výhled na jezero Zel lam See či hřeben Vysokých Taur.

Ledovec Stubai se nachází 20 km od Innsburcku a je zde 110 km sjezdových tratí všech obtížností. Je to jedním z nejvíce oceňovaných rodinných středisek v Alpách, tudíž se nebojte vzít i ty nejmenší příslušníky Vaší rodiny.

Dále taky můžete zamířit k ledovci Mölltal. Nachází se v části Hohe Tauern ve spolkové zemi Korutany. Oblast Mölltalského ledovce je nejvýše položenou lyžařskou oblastí v Korutanech a mezi oblíbené sjezdové tratě patří 7 km trať Eissee s převýšením 1.000 m.

Lyžováni v Rakousku se skipasem může také vyjít levněji pro různá vybraná střediska, tudíž se nebojte trochu více zahledat.

A po pořádném lyžařském výkonu si samozřejmě zasloužíte odpočinek a nějaké to hýčkání. Zařiďte si nejen tedy dovolenou plnou sportu, ale i wellness. Termální lázně Rakousko se o vás postarají ve všech ohledech.

Například TAUERN SPA ZELL AM SEE – KAPRUN plný termálních lázní, vodních světů, saun a fitness prostorů.  Bazény s termální vodou, slanou vodou, vířivkami, sportovní bazén dlouhý 25 m zaručuje sportovní a wellness vyžití bez hranic.
Dále také termální lázně Bad Blumau navrhnuty známým architektem Friedensreichem Hundertwasserem mají co nabídnout. Nadchnou hlavně nevídaným vzhledem – vlnité střechy, křivé zdi nebo balkóny různých tvarů a velikostí.

Nechte se tedy hýčkat nebo rozpruďte adrenalin v žilách. Lyžování Rakousko 2022 nebo termální lázně? To je jen na Vás.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply