Rady a Návody

Komíny Schiedel a stavba krbu za rozumnou cenu? Žádný problém

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Chtěli byste mít doma krb, ale bojíte se přílišné byrokracie a technické složitosti celé stavby? Nenechte si uplynout svoje sny a obraťte se na renomovanou společnost, která zajišťuje profesionální montáž komínů společně se stavbou krbu na míru. Jedinou vaší povinností je rozmyslet si, kde a jaký typ krbu chcete mít v domácnosti umístěn – a zkušení projektanti se o všechno postarají. Komíny Schiedel pak zajistí perfektní odvod spalin.

Jak probíhá stavba krbu?

Pokud se neorientujete v problematice stavebnictví, pak věřte tomu, že stavba komínu vlastně není nic složitého. U každé domácnosti je třeba zohlednit specifické technické a prostorové možnosti. 

Společnost poskytující profesionální stavbu krbů je však s tímto problémem více než srozuměna, a proto přistupuje ke každému klientovi individuálně. Každý navržený krb je svým způsobem originální, protože odráží nejenom vaše specifická přání, ale musí korespondovat i s okolním prostředím domácnosti. Samozřejmostí je napojení na komíny Schiedel

Z čeho je krb postaven?

Aby krb disponoval perfektními výhřevnými schopnostmi a dlouhou životností, jsou na stavbu používány pouze kamnářské certifikované materiály. Jedná se například o kamnářské izolační desky, tmely, omítky nebo lepidla. Tím pádem se nemusíte obávat toho, že by se krb po několika letech začal rozpadat nebo že by dokonce do místnosti začaly pronikat saze. Ještě před stavbou pochopitelně dojde ke konzultaci ohledně konkrétního typu krbu.

Proč zvolit komíny Schiedel?

Nedílnou součástí nově postaveného krbu jsou i komíny Schiedel. Ty jsou vyrobeny z kvalitního nerezu, takže skvěle odolávají nejenom povětrnostním vlivům, ale také spalinám. Díky modernímu stavebnicovému systému komínu je možné vytvořit i složitější spalinové cesty, což v minulosti nebylo možné. Kvalitní komíny si navíc můžete zakoupit v jednom balíčku se stavbou krbu, takže ušetříte nemalé finanční náklady, a ještě urychlíte realizaci projektu.

Stavby krbu a komínu se rozhodně nemusíte obávat. Oslovte renomovanou společnost, jejíž profesionální řemeslníci mají velké zkušenost, takže je při stavbě nemůže nic překvapit.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.