Rady a Návody

Restaurace Benecko aneb proč uspořádat svatbu na horách?

Svatba a svatební hostina jsou nezapomenutelnými událostmi v životě každého člověka. I když běh času nezastavíme, vzpomínky na velkolepý den vstupu do svazku manželského zůstávají v našich srdcích, jako by se odehrály včera. Všichni snoubenci samozřejmě chtějí, aby byla jejich svatba dokonalá. Velmi často se obřad odehrává na zámku, ale proč vlastně neuspořádat svatbu na horách? Příroda je zde malebná, hotel příjemný a restaurace dodá ta nejlepší jídla.

U hostiny budete mít soukromí

Benecko restaurace se nachází v samém srdci Krkonoš, a proto nemá o početnou klientelou nouzi. To ovšem neznamená, že majitelé TOP restaurace Benecko nedokážou zařídit soukromou hostinu pro několik desítek lidí. V prostorách restaurace je k dispozici oddělený salónek, odkud budete mít skvělý výhled do kuchyně, ale nebudete rušeni ostatními hosty. Pokud by vám tento prostor nestačil, není problém restauraci rezervovat celou. Rezervace restaurace Benecko jsou však poněkud nabité, takže byste si se zamluvením měli pospíšit.

Na čem si svatebčané pochutnají?

Restaurace Benecko samozřejmě může pro všechny svatební hosty připravit speciální menu podle vašeho přání. V takovém případě byste se však připravili o vybrané místní pokrmy, které rozhodně stojí za ochutnání. Restaurace na svatební hostinu Benecko nabízí prvotřídní jídla připravovaná pouze z lokálních surovin bez umělých přísad. Ideálním pokrmem na svatební hostinu bude filet z pstruha na hráškovém pyré. Už při prvním pohledu na talíř se vám začnou sbíhat sliny.

Kde se ubytovat?

Ještě předtím, než si definitivně odpovíte na otázku, kam do restaurace na Benecku, měli byste se zamyslet nad možnostmi ubytování. Svatební hostinu nejde odbýt za jeden den, a proto musíte mít zajištěný nocleh. A to je další velká výhoda restaurace TOP, protože ta se nachází v útrobách stejnojmenného hotelu. Budete ubytování v moderně zařízených pokojích se vším potřebným vybavením, takže si můžete naplno užít nejenom svatební hostinu, ale i následnou oslavu.

Svatba na horách není o nic horší než svatba v zámeckých zahradách. Moderní horská restaurace a hotel TOP vám poskytnou perfektní zázemí, kde si se všemi svatebními hosty užijete perfektní hostinu.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.