Auto Moto

Užitkové vozy na operativní leasing – jak je vybrat?

Uvažujete o pořízení nové dodávky nebo jiného užitkového vozu na operativní leasing? Pak se vám určitě budou hodit informace, které naleznete níže. Proč je pořízení užitkového vozu na operativní leasing tak oblíbené? A s kterými modely nešlápnete vedle?

Proč volit operativní leasing na užitkový vůz?

Samozřejmě, že někteří lidé využívají užitkový vůz pro soukromé účely, ale nejčastěji si tento typ vozů pořizují především podnikatelé a firmy. Právě pro ně je pak operativní leasing užitkových vozů na pořízení tohoto vozu ideálním řešením, protože jim přináší řadu výhod.

Možnost odpočtu celé splátky

Celá výše měsíční splátky je daňově uznatelným nákladem, což jistě udělá radost všem podnikajícím subjektům.

Možnost uplatnění odpočtu DPH

Jelikož se jedná o měsíční výdaj zatížený DPH, mohou provést plátci DPH jeho odpočet. V případě nadměrného odpočtu DPH pak získáte peníze od FÚ dokonce zpět.

Lepší plánování cash-flow

Vždy předem víte, kolik vás bude provoz vozu stát. Pokud si zvolíte komplexní balíček služeb nevznikají vám už žádné jiné náklady než na palivo.

Provoz bez starostí

Čas je nejdražší komodita, a tak vás jistě potěší, že o servis či výměnu pneumatik se vám postará smluvní servis. V případě prémiových balíčku operativního leasingu je pak samozřejmostí i poskytnutí náhradního vozu v případě poruchy.

Jaké jsou oblíbené modely a značky užitkových vozů na operativní leasing?

Jistě, že má každý zákazník trochu jiný vkus, a hlavně jiné požadavky na užitkový vůz, který si chce na operační leasing pořídit. Pod pojmem užitkový vůz mnozí vidí pouze dodávku, ale opak je pravdou. Užitkovým vozem je třeba i větší rodinný vůz, který vás tak potěší nejen v práci, ale i o volném čase.

Nejoblíbenější rodinné vozy

O přízeň zákazníků v této oblasti v současné době zápasí především dva vozy. Tím prvním je samozřejmě nový a povedený Volkswagen Caddy – tím druhým pak nečekaně Fiat Doblò. Jedním z nejdostupnější oblíbených užitkových vozů pro přepravu více osob je Opel Combo. Uvedené modely jako je Volkswagen Caddy je možné pořídit na operativní leasing formou měsíčních splátek. To je možné zařídit u všech větších společností, které tuto službu nabízejí.

Nejoblíbenější dodávky

V oblasti dodávkových vozů na operativní leasing je konkurence větší, ale i zde se drží na předních příčkách oblíbenosti užitkové vozy Volkswagen. Jedná se především o model Volkswagen Transporter, který má velmi dobrou pověst.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
1
In Love
1
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Auto Moto