Auto Moto

No Time To Die v autosalonu Dajbych

Daniel Craige se poslední Bondovkou loučí s agentem 007, vy máte však jedinečnou příležitost se jako superagent ve svém autě cítit. Příští týden se koná exkluzivní aukce jednoho z 300 kusů bondovského Land Rovera Defendra v autosalonu Dajbych.

Tento luxusní model nenechá nikoho chladným. 525 koní pod kapotou, zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,2 sekundy, maska auta ve stylu Jamese Bonda a mnoho dalších bondovských vychytávek jsou opravdu unikátní. Můžete s ním brázdit nejen složitý terén, ale díky své pohodlnosti a velikosti je i skvělým rodinným vozem.

Vyvolávací cena začíná na 3 688 928 Kč. Tomáš Petrů, marketingový manažer Autosalonu Dajbych, očekává vydražení auta za více než 4 miliony korun. Část z těchto peněz půjde do Vojenského fondu solidarity, vedeného brigádní generálkou Lenkou Šmerdovou. Land Rover Defender je od svého vzniku často používán vojenskými složkami a autosalon Dajbych na tuto tradici v Čechách navazuje.

Aukce tohoto jediného kusu v Čechách se uskuteční 20.12. od 17 hodin v autosalonu Dajbych. Pro více informací navštivte stránky www.dajbych.cz.

What is your reaction?

Excited
1
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

More in:Auto Moto