Rady a Návody

Dotace přes 200 tisíc na fotovoltaiku – vyrábějte si vlastní elektřinu

Slunce zde bylo, je a bude. Svítí pro každého z nás a své ceny nezdražuje. Od doby, kdy se lidé naučili sluneční sílu využívat, ušla technologie velký kus cesty. Dnes si na své vlastní střeše můžete vyrobit elektřinu pro svou potřebu.

Fotovoltaika na klíč

Fotovoltaická elektrárna je v dnešní době klíč k tomu, jak si zajistit co nejnižší účty za elektřinu. Ten, kdo ji již má a aktivně používá, nyní nepociťuje stále zvyšující se tlak na ceny energií. Fotovoltaika nezdražuje své ceny. Slunce zde je a bude pro každého stále, a to zcela zdarma. Na postavení vlastní sluneční elektrárny v současné době můžete dostat dotaci až ve výši přesahující dvě stě tisíc korun.

Ohřívejte teplou vodu, vyrábějte vlastní elektřinu

Pomocí fotovoltaiky se vám podaří nejen snížit účet za elektřinu, ale také naprosto minimalizovat své náklady na ohřev teplé užitkové vody. Stát na tuto technologii v současné době přispívá skutečně štědrou formou státní dotace. V případě, že si necháte namontovat na svou střechu vlastní sluneční elektrárnu, si přijdete k dotaci, která přesáhne 200 tisíc. V dnešní době se jedná o investici, kterou rozhodně stojí za to zvážit a využít. Elektrárna na klíč může být i na vaší střeše.

Zvýšíte cenu své nemovitosti

Po dlouhém období, kdy byly ceny nemovitostí na historickém maximu, pomalu ženou vysoké ceny energií ceny opět níže. Pokud se v této době chystáte prodávat nemovitost, je vlastní sluneční elektrárna vynikající investicí. Právě takto se vám totiž podaří zvýšit cenu svého bydlení o několik procent. Každý si dnes přeje obývat energeticky nenáročnou stavbu. Povést se to může i vám.

Fotovoltaika je systém, který ze slunečních paprsků dokáže vyrobit elektřinu, kterou můžete použít pro vlastní potřebu, nebo její přebytky následně odvádět do distribuční sítě. Máte tak možnost si vydělat na elektřině, kterou do sítě dodáváte.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.