Bydlení

Dřevěné dekorace jsou stylovým doplňkem do každého interiéru

Přemýšlíte, jak si na podzim zkrášlit domácnost? Už vás unavují vázičky a sošky, které se vám nashromáždily jako nevhodné dárky od přátel a rodiny? Pak dejte na nejnovější trendy, které nejen hlásají návrat k přírodě a hygge styl, ale diktují návrat dřeva do interiéru.

Proč jsou dřevěné dekorace tolik oblíbené?

Nemusíte být zrovna vyznavačem starého čínského učení Feng-šuej, abyste ve svém příbytku ocenily dřevěný element. Proč? Dřevo je nadčasové. Dřevěné dekorace časem získají „patinu“. Další výhodou je to, že budou vždycky in.

Už jen když se podíváte na půdu, kde máte poklady po babičce, najdete tam spoustu dřevěných skvostů – třeba takový starý klasický dřevěný betlém je něco, co se předává z generace na generaci a všichni si jej střeží jako oko v hlavě.

Proč předělávat kvůli dekoraci celý byt?

Nemusíte hned měnit vzhled celého interiéru, aby se vám hodila nová dřevěná dekorace do vašeho interiéru. Zastánci minimalismu na to mohou jít od lesa – pořiďte si třeba místo obyčejných plastových dřevěné květináče, či dřevěné truhlíky (na vánoční dekorace budou jako dělané).

Anebo si můžete dát bytové dekorace na dřevěné tácky, či hostům nabídnout dřevěné podtácky. Dřevo má své nezaměnitelné místo i ve vaší kuchyni. I přesto, že se léta vyrábějí nejrůznější plastové obracečky a vařečky. Nikdy ty babičkami milované dřevěné vařečky, dřevěné lžíce a klasické dřevěné obracečky nevyjdou z módy.

A co vy? Máte doma dřevěný betlém po babičce, anebo jste si jako rodina pořídili vlastní a hodláte jej jednou předat vnoučatům? I v dnešní době existují firmy, které se výrobě poctivých dřevěných vánočních dekorací a dřevěných betlémů věnují. Mezi takové patří třeba firma Amadea, které dokáže vybavit váš dům nejen dřevěnými vánočními dekoracemi, ale i těmi, které vás budou těšit během celého roku, ale i na zahradě.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Bydlení