Pro muže

Pásy cudnosti dostávají některé muže do varu. Proč mučení penisu alespoň vyzkoušet?

Termín pás cudnosti označoval zařízení, které se údajně používalo k zabránění sexuálnímu styku, masturbaci či znásilnění. Zlatou éru prý zažilo v dobách temného středověku, což však z oficiálních zdrojů nelze nijak doložit. Dnešní využití specifické pomůcky je ovšem jasně prokazatelné. V rámci BDSM praktik jsou pásy cudnosti nenahraditelným pomocníkem. Na popularitě nabývá především varianta pro muže – mučení penisu je pro mnohé páry zábava, jež vnáší do milostného života zbrusu nový aspekt.

Jak moderní pás cudnosti vypadá a z čeho se vyrábí?

Tradiční pás cudnosti, tedy ten, který byl navržen pro ženy, má obvykle podobu jakéhosi koženého spodního prádla s malým otvorem pro vykonávání potřeby. A protože ho lze uzamknout, nositelka se po dobu nošení nemůže oddávat sexu. Pánská verze funguje na stejném principu – zpravidla má podobu uzamykatelné klícky a slouží k mučení penisu. Vyrábí se z různých materiálů, obvykle ze silikonu nebo polykarbonátu. V obou případech jde o velmi lehké, odolné a hypoalergenní pomůcky. K dostání jsou také masivnější a těžší zařízení z chirurgické oceli.

Co se stane, když se rozkrok uzamkne do odvolání?

Odpověď na otázku, proč je uzamykání pánského rozkroku tak populární, je nasnadě. Když majitelka pomůcku nasadí na penis a schová klíč, začnou se dít velké věci. Muž v zásadě nezažívá fyzické trauma (diskomfort při nošení pásu cudnosti by měl být zanedbatelný), o to horší je dopad na psychiku. Partnerka ho může různými způsoby dráždit, ale je čistě na jejím uvážení, kdy „ptáčka“ vypustí z klece – křidýlka mu může přistřihnout na několik hodin i na mnohem delší dobu. Jediná činnost, která je dotyčnému umožněna, je močení. O sexu či masturbaci si může nechat zdát. A zřejmě nemá smysl podotýkat, že chuť na zakázané ovoce bývá velmi intenzivní.

Pokud rádi experimentujete a láká vás prožít situaci, kdy se partnerka vžije do role dominy, rozhodně pás cudnosti vyzkoušejte. Jen si nezapomeňte předem vymezit pravidla a pro jistotu zvolte nějaké záchranné slovíčko, které hru ukončí. Pomůcky pro mučení penisu a třeba i Venušiny kuličky pro začátečníky seženete diskrétně v e-shopu erosstar.cz.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Pro muže