Bydlení

Komfortní práce z domova i odpolední odpočinek umožní IBA nábytek

Za poslední léta se stala práce z domova naší běžnou součástí a často k ní byli přinuceni i lidé, kteří se raději pohybují ve společnosti. Stihli jste si ale po tuto zmíněnou dobu přizpůsobit domácnost k občasnému home office? Jako první přichází na mysl místo k sezení za pracovním stolem. K tomu může dokonale posloužit moderní křeslo v zámeckém stylu. Oblíbíte si zámecký nábytek nebo raději zůstanete u klasiky? Pojďte se nechat inspirovat k zařízení nejen pracovny, ale také obývacího pokoje.

Místo k odpočinku

S odpočinkem máme většinou spojeny dvě místnosti – ložnici a obývací pokoj. V ložnici jistě nesmí chybět postel a v mnoha případech také prostorná skříň. Co tak obohatit tuto místnost také skrze designová křesla? Na IBA nábytek jsou dostupná jak v zemitých, tak i pestrých tónech a může posloužit jako místo k usazení se, když nemáte zájem číst si přímo v posteli. Dostupná jsou také moderní křesla, současným hitem je například takzvaný ušák. Křeslo, které má dostatečně vysokou opěrku, aby bylo možné opřít nejen záda, ale i hlavu.

Italské sedačky pro relax v průběhu dne i noci Obývací pokoj bez sedačky by obývacím pokojem snad ani nemohl být. Zmínil vám však někdo italské sedačky, na kterých se dá pohodlně odpočívat nejen v průběhu dne, ale také noci? Zní to téměř neuvěřitelně, pravdou však je, že díky zabudovanému spacímu mechanizmu jsou určeny jako sedačky na každodenní spaní. Tyto sedačky jsou dále opatřeny částečně nebo plně snímatelným potahem, díky kterému je možné udržovat je ve 100% čistotě. Jsou dostupné v menším i větším provedení, přičemž největší dostupnou variantou jsou rohové rozkládací sedačky na každodenní spaní.

Užívejte si komfortu jak u pracovního stolu tak v době, kdy si budete chtít odpočinout a nebýt ničím rušeni.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Bydlení