Auto Moto

Milovníci offroad motocyklů potřebují tu správnou výbavu. Dypree kromě náhradních dílů a příslušenství nabízí i oblečení a doplňky

Motorky nejsou jen dopravním prostředkem, pro mnohé majitele jednostopých strojů představují životní styl. Auto je bezesporu praktické a vejde se do něj celá rodina i s výbavou na dovolenou, každý opravdový motorkář je ale kdykoli ochoten odpřisáhnout, že tu opravdovou zábavu a radost jízdy si lze užít výhradně s motocyklem. Na to, který je ten pravý, se ale názory různí. Někteří preferují rychlé silniční stroje se silným motorem, další zase choppery a Harleye. Oblíbené jsou i pohodlné silniční cestovní motorky. Samostatnou kategorií pak jsou offroady.

Do terénu jsou ideální praktické moto doplňky, které vám zajistí pohodlí i v náročných podmínkách

Milovníci ježdění v terénu vám řeknou, že silnice nemají ten pravý půvab. Stav tuzemských silnic sice může občas připomínat polní cestu a majiteli offroadové motorky na některých úsecích ostatní účastníci provozu jen tiše závidí, rozhodně ale nenabízejí tu pravou romantiku. Bezohlední řidiči, zácpy i nelogické uzávěry sice mohou občas zvednout adrenalin, takový zážitek ale nemá nic společného s opravdovým dobrodružstvím. Na offroadové mašině si nejlépe užijete v přírodě nebo na speciální dráze, určené pro tréninky a zdokonalování dovedností. Zážitky vám mohou ještě zpříjemnit módní a zároveň praktické moto doplňky od speciálních dresů, bund, kalhot, bot a chráničů až po rukavice, ponožky a či kšiltovky.

Bez zapalovací svíčky se vám nastartovat motorku nepodaří

Mezi nezbytné součásti motorky se spalovacím motorem patří zapalovací svíčka. Právě ta ve chvíli, kdy startujete, zajišťuje zapálení stlačeného paliva se vzduchem ve válci. Bez spolehlivé zapalovací svíčky budete v lepším případě nějakou chvíli bavit okolí, než se vám povede zažehnout motor, v tom horším vám nezbyde nic jiného, než potupně tlačit. Zapalovací svíčky se proto vyplatí mít v rezervě. Ty pravé si můžete objednat u Dypree.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Auto Moto