Pro muže

3 nápady na elegantní stylizace pro muže

Na první pohled se zdá, že pánská móda je mnohem méně efektní než dámská. V minulosti tomu tak možná bylo, ale dnes si muži mohou dovolit svobodu při sestavování své stylizace. Samozřejmě je těžké nesouhlasit s tvrzením, že jen málokterá kreace překoná elegantní jednoduchost obleku, ale to neznamená, že se nevyplatí hledat novou inspiraci. Níže uvádíme 3 nápady na stylizace v různých odstínech mužské elegance, které budou ideální pro zimní sezónu.

Večerní svoboda

Tento vzhled ocení pánové, kteří hledají stylizaci pro večerní strávení večera s přáteli nebo kolegy z práce. Business casual je kombinací elegance s nádechem volnosti, která nám umožní zazářit prakticky kdekoli. Základem této stylizace je bílá košile, navazující na formálnější oblečení. Ideálním výběrem bude střih s úzkými klopami. Slim fit styl je v módě, a tím způsobem zeštíhlíme naši siluetu. Elegantní, modrá bunda imitující střih saka je skvělý výběr, který v sobě spojuje vkus a praktičnost. V kombinaci se světlou košilí stvoří přitahující pozornost spojení, která však nebude příliš kontrastní. Přizpůsobené, béžové kalhoty by měly být „uzavřené“ na obou stranách tmavšími akcenty v podobě hnědého pásku a kožených polobotek. Náramkové hodinky velmi vítány.

Elegance přímo z Britských ostrovů

Módní jednobarevné béžové nebo hnědé stylizace jsou skvělým způsobem pro zimní stylizaci. Pokud se Vám total look nelíbí, zvolte šedou, tmavě bordó nebo tmavě modrou barvu. Je třeba si uvědomit, že béžová nebo šedá barva neznamená nudu. Právě naopak. Obrovské množství odstínů nám dává svobodu při vytváření stylizací. Ale kde začít? Béžový nebo šedý svetr s rolákem bude základem oblečení. Doplňte ho tmavě modrým sakem s jemným kostkovaným vzorem –  vyberte si model s širšími klopami. Kalhoty, které jsou o tón tmavší, by měly být dobře přizpůsobené tělu, aby opticky přidaly centimetry a zdůraznily širokou linii ramenou. Nejlepší zimní pánské kožené boty pro tuto stylizaci jsou hnědé kožené polobotky nebo černé Chelsea boty. Výsledkem bude volná stylizace, která v sobě spojuje současnou svobodu s mužskou elegancí, kterou proslavily filmové hvězdy jako Steve McQueen a Clint Eastwood.

Perfektní černá barva

Černý total look v kombinaci s oblekem je kombinací pro odvážné muže, kteří se nebojí porušit standardy. Prvním krokem k sestavování outfitu je samozřejmě výběr saka a kalhot. Vyberte si slim fit střih, který zvýrazní Vaši atletickou postavu. V případě obleku je naše tělo tou nejlepší ozdobou a stojí za to tuto výhodu využít. Úzké klopy saka a úzké kalhoty jsou pro tuto stylizaci nutností. Chcete-li opticky přidat centimetry, zvolte úzkou kravatu ve stejném odstínu jako sako. Košile by měla být o tón nebo dva světlejší než oblek, ale ne o tolik, aby vytvářela kontrastní efekt – pokud jste zvolili lesklý oblek, košile by měla být matná. Přípustnou odchylkou od jednotného vzhledu může být vínová kravata, která zdůrazní sílu charakteru. Posledními prvky našeho outfitu jsou černé leštěné polobotky, pásek a ponožky ve stejné barvě.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Pro muže