Auto Moto

Nechte servis svého vozu Škoda na profesionálech. Díky akci můžete i ušetřit

Pokud dáte svůj vůz do kvalitního autorizovaného servisu, můžete se spolehnout na maximální profesionalitu při diagnostice, provozní údržbě vozu a případné výměně potřebných dílů. Také se můžete spolehnout na používání pouze originálních dílů, které jsou schváleny výrobcem. To vše zajistí, že váš vůz bude dlouhodobě a bez problémů fungovat. Pokud se obáváte z vyšších cen v autorizovaných servisech, v dnešní době lze ušetřit díky servisním akcím, které řada servisu nabízí.

Komplexní služby na vysoké úrovni

Právě servisní akce vám umožní, že ani servisování vozu v autorizovaném servisu vás nemusí vyjít vůbec draho. Pokud chcete ušetřit, je ideální šetřit chytře. To znamená nešetřit například na dílech a opravou v pochybném servisu, ale využít nabídek, které pravidelně v průběhu roku mají pro zákazníky kvalitní servisní služby. Takové nabídky mívá také Škoda servis Praha, který poskytuje autorizovaný profesionální servis vozů Škoda. Svůj vůz tady můžete přivézt, kdykoliv na něm potřebujete nejen provést opravu, ale také třeba realizovat:

  • Kontrolu před zimou nebo před STK
  • Provedení STK
  • Montáž doplňků

Nabídnou vám ale také celou řadu dalších služeb. Využít lze například v případě potřeby odtahovou službu, můžete si zde nechat ručně umýt svůj vůz a vyčistit interiér. Samozřejmostí je komplexní servis a opravy vašeho vozu, který je spojen se samotnou diagnostikou problému a následnou profesionální opravou. Servisovat zde můžete mechanické části vozu, ale také vám zde dokáží zajistit opravy karoserie, případně elektrikářské práce.

Speciální akce na vozy Škoda

Pokud navíc využijete některou z pravidelných akcí, můžete významně ušetřit, jak jsme zmínili již v úvodu. Využít tak můžete servisní akce na vozy Škoda, která aktuálně probíhá. V rámci této akce můžete připravit svůj vůz na chladné období v roce, kromě toho za výhodné ceny můžete získat celou řadu originální doplňků.

What is your reaction?

Excited
1
Happy
1
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Auto Moto