Finance

Podnikáte a potřebujete půjčit peníze? Víme, kde se obrátit

Malí i větší podnikatelé a OSVČ se mohou velmi snadno dostat do finančních potíží. Stačilo teď uplynulé „covidové“ období a spousta z nás nemohla vyrábět, protože byli zaměstnanci nemocní, nemohla prodávat, protože prodejny byly zavřené a e-shop neexistoval, nedocházely nám suroviny nutné k výrobě a podobně. Pokud ale máme dluh nebo nájem, ten je potřeba platit i tak. Jenže peníze chyběly a stále chybí.

Částka, která vám pomůže

Potřebujete půjčit sumu v rozpětí od 50 000 Kč do 50 000 000 Kč? Půjčka pro podnikatele a OSVČ tuto možnost nabízí.

Podmínky pro získání úvěru

Přitom nebudete muset dokládat svou platební historii. Kupříkladu podíváme-li se na banky, ty mají velmi přísné podmínky pro schválení jakéhokoli úvěru. Proto na ně spousta z nás vůbec nedosáhne. Na rozdíl od toho finemoney.cz nabízí dostatečnou výši úvěru, výši splátek si můžete nastavit společně domluvou s nebankovní společností, využití peněz je plně ve vaší režii a nikomu nemusíte dokládat, nač je chcete použít. Pokud dojde ke schválení smlouvy, do 24 hodin budete mít peníze na účtu. Také můžete kdykoli úvěr předčasně splatit.

Požádejte o úvěr online

O dlouhodobý úvěr pro podnikatele můžete požádat online, stačí vyplnit nezávaznou poptávku úvěru. Jde o nezávazný online formulář, po jehož odeslání se vám ozve specialista společnosti, se kterým domluvíte vše potřebné. Pak je možné získat půjčku s úrokovou sazbou od 6 % p. a.

Bezpečí na internetu

Je samozřejmé, že byste měli mít dobře zabezpečen antivirem počítač. Kde jaké viry, např. spyware nebo hackeři se snaží nás každodenně obelstít, a je potřeba chovat se proto zodpovědně. Máte-li v počítači vir, vše vám jede zpomaleně, i televize přes internet nemusí fungovat.

Vyřešte svou nemilou finanční situaci co nejdříve a žijte zase spokojeně.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Finance

Finance

Ceny ropy vzrostly

Trhy podpořily i vyjádření nastupující ministryně financí USA.Ceny ropy v úterý vzrostly o více než ...