Pro mužeRady a Návody

Romantický večer ve dvou – 3 tipy, jak si jej okořenit!

Hledáte dárek pro partnera či partnerku a přemýšlíte, jak ozvláštnit společný večer? Zahoďte klasické konvence a pusťte se do něčeho sexy. Stačí pár obyčejných věcí, které dokážou ze společného večera udělat večer zcela nezapomenutelný.

Začněte zlehka

Očekáváte v obvyklou hodinu příchod svého partnera? Začněte romantickou večeří a nějakým tím drobným dárečkem. Jako dárky pro ženy se nejvíce osvědčily drobné doplňky a samozřejmě květiny. Muže naopak nejvíce potěšíte praktickým dárečkem v podobě chytré elektroniky či hraček. Miluje váš partner auta a je vášnivý sběratel? Pořiďte mu model jeho oblíbeného vozu!

Tip: můžete samozřejmě zvolit klasické dárky pro ženy, pro muže i vtipné dárky pro páry – například tričko, společenskou hru nebo něco odvážnějšího. Erotické dárky si však nechte jako eso v rukávu!

Romantická večeře nesmí chybět

Neděste se, když bude mít romantická večeře větší úspěch než samotný dáreček. Nedvite se – láska přece prochází žaludkem. Ba co víc – není nad to přijít z práce a být mile překvapen/a romantickým gestem a dobrým jídlem. Neměla by samozřejmě chybět ani sklenka dobrého alkoholu na uvolnění atmosféry. Váš partner zatím pořádně netuší, co s ním máte dále v plánu, tak ho ještě chvíli napínejte a pak se vrhněte na hlavní hřeb večera

Pokračování ve vaší režii

Výše uvedené tipy neplatí pouze pro „čerstvé páry“, ale pro všechny, kdo chtějí trochu romantiky a prohloubení partnerské důvěry. Zkoušeli jste si pořídit erotické hračky pro muže či ženy a trochu si vzájemně pohrát? Pokud vám erotické pomůcky nic neříkají, existují i jiné způsoby, jak se společně pobavit. Zkoušeli jste si někdy zahrát erotickou hru? Ničeho se nebojte a směle do toho!

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Pro muže