Rady a Návody

SAP FI / SAP BC Consultant

Seznamte se s klíčovými požadavky, povinnostmi, odpovědnostmi a dovednostmi, které by měly být uvedeny v popisu práce SAP FI/ SAP BC consultant.

Popis činnosti SAP FI / SAP BC Consultant

Konzultanti SAP vyvíjejí a implementují systémy SAP pro obchodní klienty. Určují obchodní potřeby klientů, vytvářejí přizpůsobená řešení SAP a hladce integrují aplikace SAP se stávající IT infrastrukturou. Konzultanti SAP mohou být zaměstnáni společnostmi nebo mohou konzultovat nezávisle.

Abyste jako konzultanti SAP byli úspěšní, měli byste mít rozsáhlé znalosti systémové integrace IT a schopnost přesně dokumentovat procesy SAP. Dokonalým konzultantem SAP bude někdo, jehož odborné znalosti vedou k optimalizovaným obchodním operacím. Jejich činností je například:

  • Stanovení obchodních potřeb prostřednictvím konzultací, obchodních analýz a cílených pozorování.
  • Posouzení stávající IT infrastruktury a doporučení zlepšení.
  • Vývoj a konfigurace přizpůsobených řešení SAP.
  • Psaní skriptů a programů pro vytváření uživatelsky přívětivých rozhraní a vylepšených funkcí.
  • Nasazení řešení SAP a zajištění hladké systémové integrace, atd.

Výhody této pracovní pozice

Mezi požadavky na SAP konzultanta patří současné znalosti systémů SAP, nasazení a integrace. Rovněž je důležitá skvělá spolupráce, mezilidské a komunikační dovednosti. Vynikající analytické schopnosti a schopnosti řešit problémy. Výborné organizační a time-managementové schopnosti. Výhodou této pracovní pozice je velký zájem ze strany zaměstnavatelů, také vysoké platové ohodnocení. Tato profese je velmi perspektivní a neustále se vyvíjející. Dobrý specialista nebude mít problémy s hledáním práce.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.