Pro muže

Fenomén dnešního muže: barevné a veselé ponožky

Jednoduše řečeno, vždy platilo pravidlo, že při výběru pánských ponožek by barva ponožky měla ladit s barvou kalhot. Takže když nosíte černé kalhoty, měli byste mít černé ponožky a když nosíte džíny, měli byste mít modré ponožky. To je však nesmírně nudné. Není tedy divu, že nejžhavějším trendem jsou pánské barevné a veselé ponožky.

I když za určitých okolností byste se měli řídit pravidlem, které jsme zmínili výše, existuje mnoho dalších příležitostí, kdy je nošení barevných ponožek naprosto v pořádku. Ať už jsou ponožky pokryty superhrdiny, puntíky, plachetnicemi, americkými vlajkami, plameňáky nebo stavíte na ponožky lichožrouti, bláznivé ponožky mohou mít ve skutečnosti určité výhody.

Barvama k odvaze a individualitě

Jak víte, žijeme ve světě, kde musíme dodržovat určitá pravidla. Když se však rozhodnete neuposlechnout pravidla nošením ponožek, které neladí s kalhotami, děláte určité prohlášení. Prezentujete se jako odvážný jedinec, který má sebevědomí jít proti proudu, a zároveň má v sobě duši hravého chlapce. Muži, kteří mají tendenci nosit barevné a zábavné ponožky, jsou obvykle považováni za rebelské i výrazné osobnosti. Odmítají sociální standardy, které ukládají některé specifické barvy. Jsou drzí a k tomu potřebují veškerý náš respekt.

Ponožky vás prozradí

Skutečnost je taková, že to, co se rozhodnete nosit, vypovídá hodně o vaší osobnosti. A nosit barevné a zábavné ponožky ostatním řekne, že jste zajímavý, inovativní a dokonce temperamentní člověk. Navíc mohou být tyto ponožky skvělým ledoborcem, když potkáte hezkou dámu, nebo přemýšlíte jak navázat konverzaci. Žijeme ve světě, kde jsme všichni souzeni podle vzhledu. A to je důvod, proč to, co nosíte, má tak velký dopad.

Co je ale na výběru barevných ponožek zajímavější je, že to může ovlivnit i váš kognitivní proces. Podle studie provedené na Northwestern University doktorem Adamem Galinskym, sociálním psychologem, vám nošení určitého oblečení může dodat sebevědomí, které potřebujete k plnění určitých úkolů, abyste zpochybnili způsob, jakým přemýšlíte a jednáte. Proto jsou tyto ponožky i skvělým dárkem pro lidi, které chcete povzbudit. Když nosíte zábavné ponožky, můžete se cítit odvážněji, což může vést k některým neprobádaným vodám a většímu úspěchu ve vašem životě. Úspěchu totiž dosáhnete, když jste ochotni riskovat a přijmout neznámé. Tak vzhůru na nové barevné ponožky, pánové!

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

More in:Pro muže