Pro muže

4 modely, jimiž Kia aktuálně boduje

Automobilová značka Kia Motors Corporation byla založena v roce 1944. Od roku 1998 patří pod Hyundai, aktuálně má montážní závody v 8 zemích světa (včetně Slovenska) a ročně vyrobí přes tři miliony vozidel. Tušili jste, že název vznikl z čínských znaků „ki“ a „a“, které dohromady znamenají vzestup z Asie?

O vozy Kia je stále zájem. Neusíná totiž na vavřínech, neustále inovuje a například do konce roku 2026 je jejím cílem nabízet řadu 11 bateriových automobilů. Místo budoucnosti se však zaměřme na současnost. O které modely je zájem aktuálně?

1. Kia Ceed

Modely rodiny Kia Ceed se vyrábí v Žilině. Rodina je to opravdu velká, zahrnuje například modely ProCeed či XCeed a k dispozici jsou samozřejmě i hybridní varianty. Nový Ceed se snaží zabodovat hlavně interiérem plným bezpočtu technologií, pohodlnými sedačkami a celkově okouzlujícím provedením.

2. Kia Sportage

V posledních letech stoupá zájem o SUV a Kia na to reaguje. Kia Sportage se přibližuje SUV, má vysoko umístěné světlomety, nízké široké masky chladiče, nabízí pořádný komfort a pocit bezpečí, protože se nacházíte výše nad vozovkou. Také v tomto případě nabízí rafinovaný interiér. Příjemně potěší pokročilý systém full LED světlometů.

3. Kia Rio

Pro každého něco. K dalším oblíbeným modelům patří Kia Rio, která je ideální jako menší auto do města. Malá přesto není, nabídne zavazadlový prostor s objemem 325 litrů, což je dostačující i pro větší nákupy. Kia opět vsází na moderní ergonomický interiér a chytré technologie.

4. Kia Stonic

Konstrukce Kia Stonic byla vyvedena tak, aby model nabídl vynikající ovladatelnost. Auto je výjimečně citlivé na každý pohyb volantu. Nabízí částečně hybridní pohon, interiér plný technologií a výraznou karoserii s ladnými křivkami. Okouzlí i vás?

Zamluvte si testovací jízdu u Kia Kladno a nechte se unést moderními technologiemi.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Pro muže